Disa nga punimet tona


Cfare sherbimi ofrojme?

172K

Design-ime dhe printime banerash

17

Vite
experience

15

Persona
ne kompanin tone

850K

Kliente
te kenaqur

Luis Print jemi ngjyra e bardhesis suaj .


Studio e para dhe e vetjma ne qytetin e durresit per ofrimin e sherbimeve Design dhe printim te cfaredolloj produkti kerkese dhe deshire te klientit. Mos hezitoni te na kontaktoni ne chatin ton LIVE per cfaredo kerkese qe mund te keni jemi qithmone aty ne dihme te klienteve tane.Ne ndodhemi ne


Rruga Currila, Durrës, Albania

Rruga Deshmoreve Durres, 2001, Albania